DSCN4562.JPG, 1,1MB Pro velký zájem jsou v sezoně 2016 oddělky na všech rámkových mírách
V Y P R O D Á N Y.
Silné oddělky prodáváme s mladou perspektivní matkou s předpokladem dobrého dalšího rozvoje, standardně na rámkové míře Langstroth 2/3 a 39x24.

V případě Vašeho zájmu Vám osadíme Vaše NOVÉ úly jakékoli rámkové míry.

Po dohodě Vám připravíme oddělky i na volné stavbě v rámcích nebo na horních loučkách. Osadíme i úly typu košnice, japonský a pod.

K oddělku od nás dostanete kopii vyšetření na mor včelího plodu i varroazy a platné veterinární potvrzení. Dále návod na úspěšný odchov a zazimování oddělku.Pro velký zájem jsou v sezoně 2016 matky
V Y P R O D Á N Y.


Můžete si od nás objednat i samotnou mladou rozkladenou perspektivní matku z našich nejlepších včelstev. V minulých sezonách jsme odchovávali i matky po inseminovaných matkách, nicméně v našich podmínkách F1 nebyly lepší než ty z našich původních včelstev. Proto jsme se rozhodli vybírat plemenný materiál ze včelstev, které jsou dobře adaptované na naše podmínky (včelaříme v šestistech metrech nad mořem). Důraz už jen kvůli našim dětem, které s námi včelaří klademe na mírnost, dobrý rozvoj a hlavně vitalitu.

Matky narozdíl od oddělků zasíláme i poštou, berte prosim na vědomí, že poštovné činí 180,- (balík do ruky) popř. 190 Kč (EMS).

volně spářené rozkladené matky 250,-
oddělek 2500,-


created by Dani