Opravdu víme, co vlastně jíme!!!

Rozhodnutí vyprodukovat si vlastní potraviny nevzniklo ze dne na den. Již několik let jsme dojížděli z městského bytu na zahradu, kde jsme pěstovali vlastní zeleninu a brambory a chovali zvířata.

Přestože od svého okolí jsme vídali jen klepání na čelo, že to, co koupíme, jí každý, že se to nevyplatí, atd. Stojíme si za svým a odmítáme se přizpůsobit a být součástí davu, který se nechává z pohodlnosti dotlačit nadnárodními společnostmi do konzumace prázdných, chemicky ošetřených kalorií.

To, že z tohoto začarovaného kruhu nelze jinak uniknout, o čemž nás neustále přesvědčují i zvěsti nejen z obchodních řetězců, ale i z farmářských trhů. Je hrůzné, že někteří podnikavci dokáží pro svůj zisk podvádět spotřebitele a poškodit tak jméno těch poctivých, prodejem například polských vajec z klecového chovu jako ryze domácích, podobné to je i s mléčnými výrobky,...

Neustálá tendence mlžit a zamlčovat opravdové složení potravin, nás utvrzuje v tom, že naše cesta, kdy nepoužíváme žádné chemické postřiky k pěstování rostlin a ke krmení zvířat používáme v nejvyšší možné míře námi vypěstovaná krmiva, případně mlýnská krmiva z obilí v potravinářské kvalitě, je správná.

Vzhledem k tomu, že produkty, které vznikají na naší usedlosti jsou hlavně pro naši potřebu, prodáváme pouze přebytky. Tím, že na příjmech z nadprodukce nejsme finančně závislí, nenutí nás to k tomu, abychom šli proti wellfare našich zvířat a proti přírodě.

Námi nabízené produkty budou vždy sezónní. Vždy budeme nabízet potraviny té nejvyšší kvality, protože výpěstky nižších jakostí spotřebujeme jako krmivo pro naše zvířata.

Než se k nám vydáte, ozvěte se, zda produkty, po kterých toužíte máme k dispozici.


created by Dani